Tarifomat Menu

Jak zjistím svůj OKU kód?

OKU (ověřovací kód účastníka) je 14místný číselný kód, který potřebujete k přenosu Vašeho telefonního čísla k jinému operátorovi. Navedou Vás k němu videonávody níže.

 • Kde najdu svůj OKU u T-Mobile?

  Zákazníci s paušálem

  OKU snadno zjistíte v internetové samoobsluze Můj T-Mobile na internetových stránkách muj.t-mobile.cz na kartě Moje smlouva v sekci Přehled Účastnických smluv > Zobrazit Ověřovací kód účastníka. OKU kód Vám bude zpřístupněn po zadání Vašeho hesla pro komunikaci.

  Zákazníci s předplacenou kartou

  OKU snadno zjistíte v internetové samoobsluze Můj T-Mobile na internetových stránkách muj.t-mobile.cz na kartě Smlouva v sekci Ověřovací kód účastníka (třetí dlaždice odshora).

  Firemní zákazníci

  OKU snadno zjistíte v internetové samoobsluze Můj T-Mobile na internetových stránkách muj.t-mobile.cz Po přihlášení přejděte na odkaz Správa celé firmy a v sekci Moje smlouva > Přehled účastnických smluv u vybraného čísla klikněte na odkaz Zobrazit dokumenty. Volba zobrazit OKU kód se nachází ve spodní části karty. Kód Vám bude zpřístupněn po zadání Vašeho hesla pro komunikaci.

 • Kde najdu svůj OKU u Vodafone?

  Zákazníci s paušálem

  OKU snadno zjistíte v internetové samoobsluze Můj Vodafone na internetových stránkách www.vodafone.cz/muj/prihlaseni. Po přihlášení klikněte na Služby> sjeďte dolů k záložce Moje SIM / eSIM - klikněte na "další služby" a zvolte Kódy pro přenos čísla- zobrazit> Zobrazit můj OKÚ kód pro přenos čísla - vybrat.

  Zákazníci s předplacenou kartou

  OKU snadno zjistíte v internetové samoobsluze Můj Vodafone na internetových stránkách www.vodafone.cz/muj/prihlaseni. Po přihlášení úplně dolů v patičce klikněte na Nastavení služeb > Služby. Sjeďte dolů na konec stránky k sekci Ostatní a zvolte Kódy pro přenos čísla > Vyřeším si sám > Zobrazit.

  Mobilní samoobsluha

  OKU snadno zjistíte také v mobilní samoobsluze Vodafone. Po přihlášení v záložce Moje služby vyberte službu, sjeďte dolů k sekci Ostatní služby a zvolte další aktivní služby. Zde sjeďte opět dolů a klikněte na Změna aktivních služeb, sjeďte dolů a v sekci Moje SIM / eSIM klikněte na "další služby" a zvolte Kódy pro přenos čísla – zobrazit> Zobrazit můj OKÚ kód pro přenos čísla – vybrat

 • Kde najdu svůj OKU u O2?

  Zákazníci s paušálem

  OKU zjistíte v internetové samoobsluze Moje O2 na internetových stránkách moje.o2.cz. Po přihlášení klikněte na dlaždici s Vaším telefonním číslem a v kartě produktu sjeďte úplně dolů k odkazu Zobrazit ověřovací kód účastníka (OKU). OKU kód Vám bude zpřístupněn po zadání Vašeho administrátorského hesla.

  Zákazníci s paušálem O2 Spolu

  OKU zjistíte v internetové samoobsluze Moje O2 na internetových stránkách moje.o2.cz. Po přihlášení klikněte na dlaždici Moje služby > O2 Spolu. V seznamu služeb v tarifu rozklikněte číslo které přenášíte. V detailu služby sjeďte úplně na konec stránky k položce Zobrazit ověřovací kód účastníka (OKU). OKU kód Vám bude zpřístupněn po zadání Vašeho administrátorského hesla.

  Zákazníci s předplacenou kartou

  Pro získání OKU kontaktujte operátora telefonicky na čísle *11 nebo přes chat v online samoobsluze Moje O2. Po ověření prostřednictvím hovoru nebo PUK kódu Vám bude OKU zasláno formou sms.

  O2 mobilní samoobsluha

 • Kde najdu svůj OKU u O2 Family?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze Moje O2 Family na internetových stránkách moje.o2family.cz. Po přihlášení klikněte na dlaždici s Vaším telefonním číslem a poté v kartě Osobní údaje sjeďte dolů k sekci Moje smlouvy. OKU kód Vám bude zpřístupněn po zadání Vašeho administrátorského hesla.

 • Kde najdu svůj OKU u Tesco Mobile?

  OKU si vyžádáte formou SMS v&nbsolpředepsaném tvaru s vaším PUK kódem. Přesný tvar SMS získáte v samoobsluze TESCO mobile na internetových stránkách samoobsluha.tescomobile.cz. Po přihlášení v dolní části levého menu zvolte položku Přenos čísla volbu Chci přenést číslo, která otevře chat. Do chatu napište “chci oku kód” a řiďte se instrukcemi v odpovědi chatbotu.

 • Kde najdu svůj OKU u SAZKAmobil?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze SAZKAmobil na internetových stránkách samoobsluha.sazkamobil.cz na kartě Přenos čísla pod volbou Přenos od SAZKAmobilu.

 • Kde najdu svůj OKU u Kaktus?

  OKU snadno zjistíte v klentské sekci Moje služby na internetových stránkách www.mujkaktus.cz/moje-sluzby. Po přihlášení v menu v pravém horním rohu zvolte položku Nastavení. V pravé dolní části stránky Nastavení klikněte v položce Rozloučení s kaktusem na volbu Získat OKU.

 • Kde najdu svůj OKU u Mobil.cz?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze Mobil.cz na internetových stránkách samoobsluha.mobil.cz na kartě Přenést čislo pod volbou Chci odejít.

 • Kde najdu svůj OKU u BLESKmobil.cz?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze BLESKmobil.cz na internetových stránkách samoobsluha.bleskmobil.cz/selfcare/ na kartě Osobní údaje pod volbou Zobrazit OKU kód ve spodní části karty.

 • Kde najdu svůj OKU u ČEZ mobil?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze ČEZ Mobil na internetových stránkách cezonline.cez.cz v záložce Mobil od ČEZ pod volbou Zabezpečení.

 • Kde najdu svůj OKU u GOMobil?

  Zákazníci s paušálem

  OKU zjistíte v internetové samoobsluze muj.gomobil.cz. Po přihlášení pokračujete volbou Moje služby, zvolíte požadované telefonní číslo a následně v Menu vyberete možnost SIM karta. Po ověření pomocí zaslaného SMS kódu Vám bude zobrazen Váš OKU kód.

  Zákazníci s předplacenou kartou

  OKU naleznete v internetové samoobsluze Go Mobil na internetových stránkách www.gomobil.cz/kod-ucastnika. Po zadání telefonního čísla a ověření pomocí zaslaného SMS kódu Vám bude zobrazen Váš OKU kód.

 • Kde najdu svůj OKU kód u Emtéčko?

  OKU naleznete v internetové samoobsluze operátora Emtéčko na internetových stránkách https://samoobsluha.emtecko.cz/Login v záložce Služby, v části Profil.

Kalkulačka mobilních tarifů

+420

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.

 • 2 měsíce zdarma

  Neomezené volání a SMS do všech sítí na 2 měsíce zcela zdarma.

 • Až o 70% výhodnější

  Nabídky až o 70% výhodnější než v kamenných prodejnách.

 • Garance

  Garantujeme Vám nejvýhodnější nabídku. Pokud naleznete lepší dorovnáme ji.